menusearch
majlesmardom.com

۲ روایت از یک دیدار با رهبر انقلاب پس از انتخابات ۱۴۰۲

جستجو
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳ | ۷:۴۸:۲۴
۱۴۰۲/۱۲/۱۴ دوشنبه
(0)
(0)
۲ روایت از یک دیدار با رهبر انقلاب پس از انتخابات ۱۴۰۲
۲ روایت از یک دیدار با رهبر انقلاب پس از انتخابات ۱۴۰۲

به گزارش پایگاه خبری مجلس و مردم، پرونده انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی در واپسین روزهای سال ۱۴۰۲ بسته می‌شود که رسانه ملی از فروردین امسال فعالیت‌های انتخاباتی‌اش را در قالب ستادی آغاز کرد و با طرح ابتکاری‌اش در راه‌اندازی ۲۰۰ کانال انتخاباتی در کنار سایر برنامه‌های تدارک دیده شده در شبکه‌های مختلف، توانست نقش‌ پررنگی در مشارکت‌افزایی مردم در این دوره ایفا کند.

خستگی تلاش شبانه‌روزی بیش از ۳۰۰ روزه همکاران رسانه ملی با ثبت و ضبط حضور شورآفرین هموطنان در پای صندوق‌های رأی، از تنشان بیرون رفت و تحسین رهبر معظم انقلاب از عملکرد سازمان صداوسیما در دیداری که روز گذشته با دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات داشتند، بر حلاوت و شیرینی‌ این ثمره افزود.

حسن عابدینی، معاون امور استان‌های رسانه ملی در همین باره در صفحه ویراستی اش نوشت: «رضایت رهبر انقلاب اسلامی از کارکرد رسانه ملی در انتخابات برای دکتر جبلی و همه همکاران در قرارگاه جهاد تبیین شوق‌آفرین و دلگرم کننده بود. آقا در دیدار خاطره‌انگیزی که رئیس و تنی چند از معاونان صداوسیما داشتند تلاش همکاران را از دوره‌های پیشین پرشورتر قلمداد کردند.»

محسن شاکری‌نژاد، رئیس مرکز تحقیقات صداوسیما نیز در صفحه‌ شخصی‌اش در ویراستی این گونه از دیدار با رهبر معظم انقلاب، روایت کرد: «دیروز و در جریان دیدار دست‌اندرکاران انتخابات با مقام معظم رهبری دیدن لبخند رضایت آقا و به‌ویژه این جمله ایشان که امسال عملکرد صدا و سیما در ایجاد شور و شوق انتخاباتی بی‌سابقه بود؛ خستگی چند ماه کار و تلاش را از تن مدیران رسانه ملی بیرون کرد. خداقوت انرژی‌بخش آقا گوارایتان باد.»

انتهای پیام

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر